DURO BUCHER 2 6X6
READY TO RACE 5950KG
POWERED BY EBACAMP AND AES

KONTENERY TURYSTYCZNE

Do naszych projektów używamy najlepszych i najlżejszych materiałów. 

Elementy składowe obrabiamy na najbardziej precyzyjnych maszynach CNC.

Biuro konstrukcyjne, które posiadamy w naszej firmie nieustannie pracuje nad najlepszymi rozwiązaniami, dla najbardziej wymagających klientów.

DURO KONTENER OD TYLU KONIEC.jpg

KONTENERY EKSPEDYCYJNE 

Kontenery ekspedycyjne, które budujemy na podwoziach terenowych ciężarówek stworzone są do przetrwania w najtrudniejszych warunkach. Najlepsze możliwe rozwiązania i najnowsze technologie. Do ich budowy używamy Ultra lekkie i wytrzymałe materiały. Wnętrze wykonane z najlepszych podzespołów. 

KONTENERY NA 

PICK-Up

Model ten jest szczególnie odpowiedni dla wszystkich pick-upów z podwójną kabiną. Kontener oferujemy w opcji wejścia bocznego, gwarantującego odpowiednią przestrzeń i wygodę oraz wysokość w prześwicie - 1,97 m. W celu uzyskania maksymalnej stabilności i trwałości, struktura ścian składa się z warstwowych paneli (w środku styropian, na wewnętrznej i zewnętrznej warstwie wysokiej jakości laminat. Warstwa wewnętrzna może również zawierać elementy materiału). Na pokładzie znajduje się pięć wygodnych miejsc do siedzenia (kanapy), kuchnia, duże łóżko w alkowie i łazienka z dużą, składaną umywalką oraz instalacją ciepłej i zimnej wody. Miejsca do siedzenia można przy niewielkim wysiłku ze strony Użytkownika przeorganizować na miejsca leżące (łóżka). Dobrze dopasowane wypełnienia tapicerskie gwarantują spędzenie nawet długiej podróży w przyjemnych warunkach.

KONTENERY

WYPRAWOWE

Na pokładzie znajduje się pięć wygodnych miejsc do siedzenia (kanapy), kuchnia, duże łóżko w alkowie 200x140cm i łazienka z
dużą, umywalką oraz instalacją ciepłej i zimnej wody i brodzikiem
Miejsca do siedzenia można przy niewielkim wysiłku ze strony Użytkownika przeorganizować na miejsca leżące o wymiarach 120x200cm
(łóżka). Z tyłu kontenera znajduje się trzecia sypialnia o wymiarach 140 x 200cm ( rodziców)

WSZYSTKO ZACZYNAMY OD PROJEKTU 3D

Budując kontenery wyprawowe, chcemy aby pojazdy te były dostosowane do globalnych i niczym nie ograniczonych podróży w najbardziej niekorzystnych warunkach. W naszej filozofii prawdziwa niezależność jest najważniejsza. Nasze systemy są zaprojektowane tak, aby zapewnić dostęp do energii, świeżej wody niezbędnej do przygotowywania posiłków. Kontenery w zależności od zapotrzebowania mogą być wyposażone w dodatkowe elementy. Wyposażenie kontenerów jest kwestią umowną i zależy od potrzeb Klienta. 

1/2
kontakt

86-212 Stolno

+48 696 771 773

biuro@ebac.pl

Robakowo 79                  

poniedziałek 08:00–16:00

wtorek 08:00–16:00

środa 08:00–16:00

czwartek 08:00–16:00

piątek 08:00–16:00

sobota Zamknięte

niedziela Zamknięte

  • Facebook
  • YouTube

© 2020 EBACAMP