o nas

EBACAMP z siedzibą w Robakowie istnieje od 2005r. Produkujemy kampery i kontenery turystyczne. Wszystkie zabudowy są poparte wcześniejszymi projektami oraz konsultacją z Klientem. Naszym celem jest budowanie doskonałych pojazdów wyprawowych z najlepszą technologią i za rozsądną cenę.

Wolność i niczym nie ograniczone możliwości to filozofia firmy Ebacamp. Jako podróżnik chcesz podołać wyzwaniom

każdej wyprawy, a my staramy się w tym pomóc budując pojazdy, które sprostają wymogom różnych stref klimatycznych.

Możesz teraz odkrywać dowolne miejsca, zupełnie niezależny i wolny od obaw.

Firma EBAC pomaga znaleźć odpowiednie rozwiązanie, zapewniając pomoc w doborze samochodu oraz w dostosowaniu

wyposażenia do wymagań Klienta. 

Nacisk położony jest na dotarcie do różnych grup docelowych o różnym budżecie, a to wszystko po to, aby zapewnić naszym

klientom wygodę i satysfakcję. Naszym celem jest, aby pojazdy produkowane przez nas dawały pełną swobodę podróżowania.

Specjalny zespół pracowników jest zaangażowany w każdy etap pracy nad zabudową pojazdu. Kunszt, jakość kreatywność i innowacje są siłą napędową naszej pracy. Aby zapewnić sukces zatrudniamy wykwalifikowany, profesjonalny personel, który identyfikuje się z nasząą filozofią. Przewodnia myśl jest jedna: pojazd musi oferować bezpieczeństwo, komfort i sprawdzać się w podróży dnia codziennego. I dlatego przestrzegamy norm jakości podczas budowy pojazdów.

Podstawowe potrzeby podróżników są podobne - ale istnieją różne wymagania dotyczące samego pojazdu: czy sam, z rodziną, cel, teren i infrastrukturę, czas... to wszystkie kryteria, które ostatecznie dają optymalne rozwiązanie i końcowy efekt. Jeśli masz pytania lub chcesz wiedzieć coś więcej - prosimy o kontakt z nami. Będziemy szczęśliwi, jeżeli będziemy mogli Państwu pomóc.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dumny i oddany zespół pracowników jest zaangażowany w rozwój i budowę każdego pojazdu. Optymalna realizacja zadań jest możliwa dzięki bezpośredniej współpracy każdego z działów. Wszelkie meble i tapicerki powstają w naszej firmie. Meble poddawane są obróbce na maszynach CNC. Tapicerki są produkowane z najwyższej  jakości skóry.  Cel firmy jest jeden: zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz udzielamy gwarancji. Auta  budowane przez naszą firmę są bardzo przytulne i pozwalają na komfortowy relaks. Możecie Państwo stworzyć indywidualny projekt, który pozwoli  Wam  na korzystanie ze wszystkich walorów auta turystycznego w wolnym czasie, a także na użytkowanie pojazdu na co dzień.

certyfikat.png

sIEDZIBA NASZEJ FIRMY

kontakt

86-212 Stolno

+48 696 771 773

biuro@ebac.pl

Robakowo 79                  

poniedziałek 08:00–16:00

wtorek 08:00–16:00

środa 08:00–16:00

czwartek 08:00–16:00

piątek 08:00–16:00

sobota Zamknięte

niedziela Zamknięte

  • Facebook
  • YouTube

© 2020 EBACAMP